סל הקניות שלך
מוצרים בסל הקניות: - 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

סכום ביניים: 0.00 ₪

אודות חנויות בגדי ההריון של לייה

רוגע ושלווה עם בגדי ההריון של לייה

אודותינו

נתחיל ממני, שמי רחלי, נשואה ואמא לשניים.

"לייה" הוקמה מתוך צורך אישי, על מנת להפוך את תקופת ההריון לנוחה יותר, ויפה יותר. קראתי לחנות "לייה" על שם ביתי היקרה, כי בעצם ממנה הכל התחיל.

מה קורה לנו?

כאישה לאישה, נוכל להתוודות ולומר את האמת, אנחנו גדלות לא רק בבטן, אלא לעיתים גם לרוחב. השינויים שחלים בגופנו צריכים להתקבל באהבה לנוכח האמור להגיע בעוד כארבעים שבועות, אך לרוב, קשה לנו לקבל זאת בהשלמה מלאה כשאנחנו מסתכלות במראה ורואות אישה אחרת ממה שאנחנו רגילות לראות. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

בואו נחזור שנייה אחורה בזמן, בעבר הרחוק, רוב הנשים היו עקרות בית, ובגדי ההריון היו רחבים וגדולים. היום, כשאנו נשות קריירה, שכירות או עצמאיות, חובתנו להיות ייצוגיות. לייה מעניקה לך את האפשרות להראות במיטבך בתקופה היפה בחייך, תוך כדי שמירה על נוחות מקסימאלית, ועל פי צו האופנה העכשווי.

ביחד איתי, נרתמה למשימה אימי היקרה, עדנה, דולה במקצועה, אשר מלווה ומייעצת כשאתן מגיעות לחנות לפעמים מותשות ולעיתים מבולבלות.

למה בגדי הריון?

אז נכון שהכי פשוט לקנות מידה גדולה יותר, אבל רגע, מה קורה כשהבטן יורדת? הבגדים הגדולים כבר גדולים מאוד ושוכבים בארון. אנחנו מציעות לך לשמור על המידה שלך, להחמיא לגזרה החדשה, והכי חשוב, להמשיך להשתמש בהם גם אחר כך.

מכנסי הריון זה לא מותרות, זה צורך!

אין באמת סיבה להסתובב תשעה חודשים בטייץ, את יכולה להרגיש נוח גם בג'ינס הריון, או במכנס מחויט. במכנסי ההריון שלנו תמצאי את פטנט הגומי, מרחיבים כשהבטן גדלה, מצרים כשהבטן יורדת. 

מבחר מעצבות וחברות

אז אספנו במיוחד עבורכן מבחר קולקציות של מעצבות וחברות, בכדי להרחיב את המבחר, ובשביל לתת לכן במה למגוון סגנוני לבוש. תוך כדי הקפדנו לשמור על טווח מחירים הגיוני ושפוי. היתרון הוא שאין צורך להסתובב בכמה חנויות, כי לייה מאגדת בתוכה מספר חברות. תוכלו למצואת אצלנו את החברה הותיקה והגדולה ביותר בתחום ההריון – "רמי לי", את חברת "אמהות" להריון ולהנקה, אופנת "מלכה", המעצבת "קארינוי", אופנת הנקה "חלב M",  ואת המותג היוקרתי להריון "לה רוב בלו".

פרקטיות!

בנוסף, היה לנו חשוב להיות פרקטיות, ולכן, תוכלו למצוא אצלנו קולקציית הריון שתמשיך ותלווה אתכן לאחר הלידה, עד שהבטן יורדת והאגן חוזר למקום. אותה חולצה או שמלה להריון, תוכל לשמש אתכן בתקופת ההנקה, כי לבגדי ההריון יש פתחי הנקה נסתרים בכדי שתוכלו להניק בציבור, בחופשיות, בכל מקום, בנוחות מקסימאלית ויחד עם זאת – בצניעות.

הנקה

ואם כבר הזכרנו הנקה, אז מוצרי הנקה הם חלק בלתי נפרד מהחנות. חזיות הנקה, גוזיות הנקה, סינרי הנקה ועוד מבחר פריטים שיגרמו לכן להרגיש הכי טוב שאפשר, ממבחר של חברות.

שמנו לעצמנו מטרה והיא להיות מקום ראשון בשירות, זהו מוצר הדגל שלנו ואנחנו גאות בו.

אנחנו מזמינות אתכן, להתרשם ממוצרינו באתר, ולהגיע לחוויית קנייה אחרת.

באהבה גדולה,

רחלי ועדנה.